שולחן עבודה למורה

שולחן בית ספר

שולחן עבודה למורה

שולחן בית ספר או למורה , שולחן איכותי במחיר מדהים !

שולחן למורה

שולחן עבודה למורה

שולחן מורה איכותי במגוון מידות שונות , המוצג הינו חדש ובמחיר קטן .

שולחנות בית ספר

שולחן עבודה למורה הוא למעשה הפריט הכמעט יחיד לו זקוק מורה על מנת לבצע את עבודתו כראוי.  באופן יפה המורה אינו צריך כלי עבודה מיוחדים כמו מרכזייה , מחשב או כל כלי מיוחד אחר , אלא פשוט שולחן עבודה איכותי למורה .

שולחנות עבודה למורה מוצבים כמעט בכל מקום , אוניברסיטאות , בתי ספר בכל רחבי הארץ ועוד מוסדות לימודיים שונים ממש מבית הספר היסודי ועד ההשכלה הגבוה. שולחן עבודה למורה בדרך כלל כולל מגירות אחסון כדי ליצור למורה סדר וארגון על שולחנו , ובכך ליצור לו סביבה נוחה לביצוע עבודתו.

לשולחן מורה יש כמה תפקידים נוספים – שולחן זה צריך ליצור חציצה בין המורה לתלמידים, ולכן חשוב שלשולחן זה תהיה נוכחות ונפח תואם לממדי הכיתה. למעשה זהו אלמנט מרכזי המפריד בין המורה לקהלו בין אם הוא צעיר או מבוגר יותר .

שולחנות דו – מפלסיים

כיום ישנם הרבה מאוד דגמים של שולחנות עבודה למורים , תמצאו שולחנות בעל משטח דו מפלסי השונה בגובהו או שולחן מפלסי כפול אשר בחלקו מתקפל ומצמצם את רוחבו. למעשה שולחן זה משמש את המורה לכמה דברים – האחד הוא ליצור לעצמו משטח עבודה איכותי וזאת מכיוון שנוצר סדר בעמדתו או להושבת תלמידים הצריכים מסיבות מסוימות לשבת צמוד ככל האפשר למורה.

כאן באורגד מגידו אנחנו מצעים לכם , פרטיים ומוסדות כאחד להנות מריהוט מוסדי איכותי ולנו גם כמה פתרונות יצירתיים על מנת שאתם תחסכו כסף . אורגד מגידו היא חברה המתמחה בריהוט משרדי וריהוט מוסדי יד שניה וחדש, לכן אצלנו תמצאו מגוון של שולחנות עבודה למורה גם חדש וגם יד שניה.

לנו חשוב לומר כי ריהוט יד שניה המגיע אלינו נבדק על ידי הצוות המנוסה שלנו , ואתם יכולים להנות גם משולחן עבודה למורה יד שניה ולחסוך מאות ואלפי שקלים ברכישה אחת .

לאחר הרכישה תוכלו לבחור בין לקחת בעצמכם או משלוח על ידנו עד ליעד אותו ביקשתם, לנו צוות מתקינים מיומן אשר ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת.